درباره ما

کتاب پویا، اولین مرجع کتاب ویدئویی


هیچ میدونید انسانای اولیه چطور اطلاعاتو ثبت میکردن؟

این سؤالیه که برای جوابش، باید سری بزنیم به بعضی موزه ها و، بقایای یک سری آثار باستانیِ تاریخی...

حدود 5 هزار سال پیش، نوشته‌ها روی تخته سنگ‌ها، یا پوست حیوونات ثبت میشدن. اما با گذشت زمان و قرار گرفتن در روال تمدن، ثبت اطلاعات هم تغییراتِ زیادی کرد.

در 100 سال گذشته، عصر صنعتی شدنُ اختراع ماشینای چاپ، باعث شد تا داده‌ها و نوشته‌ها، به سرعت در سرتاسر دنیا منتشر بشنُ اینطور بود که کتابهایی که امروز ما می‌شناسیم، بوجود اومدن.

اما این رشدُ تحول به اینجا ختم نشدُ در همین دهه گذشته، وقتی اینترنت و شبکه طرفدار پیدا کرد، آروم آروم شیوه‌های ارتباطی هم وارد مرحله جدید شدن؛ تراکُنش‌های آنلاین، کلاس‌های آنلاین، شبکه‌های اجتماعی، پیام‌های الکترونیکی و ... کتاب‌های الکترونیکی.

کلا توی قرن 21 که بهش میگن «عصر ارتباطات»، خیلی راحت میشه توی زمان و انرژی صرفه‌جویی کرد. میشه گفت کتاب الکترونیکی هیچ محدودیتی نداره؛ چه از نظر دسترسی به حجم زیادی از اطلاعات یا حتی قابلیت جستجو و شخصی سازی کتاب.

اما اگه بازم جلوتر بریم، شاید توی همین چند سال اخیر، سرویسای اشتراک ویدئو سروصدای زیادی کردن، آموزش‌های ویدئویی طرفدار پیدا کردُ شبکه‌های اجتماعی و خبری یا حتی سرگرمی، رفتن به سمت تولید و انتشار محتواهای ویدئویی.

حالا یه سؤال: به نظرتون چی میشه اگه کتاب، تبدیل به ویدئو بشه؟

کتاب پویا، تصمیم داره همین کارو انجام بده! یعنی میتونید خلاصه و گلچین بهترین مطالب یک کتاب رو، در چند دقیقه اینفوگرافیک ویدئویی، تماشا کنید. با عضویت رایگان در سایت این امکانو دارید تا لیستی از پرفروش‌ترین کتابهای جهان رو بصورت کتاب ویدئویی، به رایگان مشاهده کنید.

کتاب خوندن خیلی لذت بخشه اما، از انصاف دور نشیم شاید بخاطر گرفتاری‌های روزمره، خیلی از مردم فرصت نداشت باشن، یک کتاب چندصد صفحه‌ای، با کلّی توضیح و تفصیلشو بخونن. برای همین اگه فقط نکات و سرفصلهای مهم کتاب در قالب ویدئو ارائه بشه، مطالعه خیلی لذت بخش‌تر میشه.

خیلی راحت میشه از کتاب ویدئویی برای نوشتن تحقیق، پایان نامه، کنفرانس یا حتی مطالعه آزاد استفاده کرد، کتاب پویا به شما در تصمیم گیریِ خرید کتاب هم کمک می‌کنه، تا تجربه لذت‌بخش‌تری از مطالعه‌تون داشته باشید.

راستی ...

کتاب پویا، ایده ای هم برای کسب و کار علاقمندان داره.

میشه گفت این ابزار، یک شبکه اجتماعی کتاب محوره که هرکسی میتونه، با عضویت در اون و خلاصه برداری از کتابای مفید و ارزشمند، به ما در ساخت کتابهای ویدئویی بیشتر کمک کنه و در سود فروشش سهیم باشه.

برای راحتی شما کاربران عزیز، اپلیکیشن همراه کتاب پویا هم طراحی شده. می‌تونید برای دوستان خودتون کتاب ویدئویی هدیه بفرستید و با دعوتشون به عضویت در سایت، تخفیفای ویژه دریافت کنید.

 

کتابِ پویا؛ لذت تماشای کتاب!