یک چیز-The One Thing

یک چیز

کتاب «یک چیز» به عنوان یکی از برترین کتاب‌های حوزه تجارت در وبسایت‌ها و نشریات مطرح معرفی شده است. این کتاب بیش از 12 جایزه برنده شده و تاکنون به بیش از 30 زبان دیگر نیز ترجمه شده است. کتاب «یک چیز» خواننده را ترغیب به یافتن و دنبال کردن یک هدف می‌کند که از بیشترین اهمیت برخوردار است. تمام افراد و شرکت‌های معروف دنیا، با تمرکز روی یک هدف اصلی به موفقیت‌های مهم دست پیدا کرده‌اند. یک چیز می‌تواند مقاصد تجاری یک شرکت سیاست‌های راهبردی یک گروه یا حتی تصمیمات فردی یک شخص باشد.


زندگی بیشتر ما پر از حواس پرتی و مشغولیت‌های اضافه است؛ نگرانی‌های کاری و پروژه‌های متعدد، پاسخگویی به دوستان و همکاران در محیط شبکه‌های مجازی و به طور کلی انجام همزمان چند کار یکی از جنبه‌های منفی زندگی‌های امروزی به شمار می‌رود. این نوع از زندگی باعث ایجاد استرس و عدم آرامش، حواس‌پرتی و ایجاد مشکلات در نوبت بندی و انجام صحیح کارها می‌شود.


نکته‌هایی که نویسنده این کتاب «گری کلر» پیشنهاد می‌کند، می‌تواند شیوه صحیح برنامه ریزی و زمان‌بندی را به ما آموزش دهد. در این کتاب می‌خوانیم که چطور می‌توان در مدت زمان کم به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کرد و از انجام آن نهایت رضایتمندی را کسب کرد، علاوه بر این، راهکارهای مقابله با استرس ناشی از سوء برنامه و کسب دوباره انرژی هم بخشی از مطالب این کتاب خواهد بود.


این نوشتار به شما برای دستیابی به نتایج فوق‌العاده در تمام ابعاد زندگی چه از لحاظ کاری، زندگی شخصی و معنوی کمک می‌کند. حالا نوبت شماست که تعیین کنید «یک چیز» در زندگی شما چیست.

آیکون موضوعات موضوعات

روانشناسی